اهل سنت ایرانگفتگو و مصاحبه

غفلت امت اسلامی، موجب جنایات استکبار جهانی در منطقه شده است

آوای سنت : امام جمعه موقت بانه با بیان اینکه غفلت امت اسلامی، موجب جنایات استکبار جهانی در منطقه شده است؛ عنوان کرد: امروز دشمنان قسم خورده اسلام، با تجدید تعهد خائنانه با همپیمانان خود خواستار به راه انداختن خون آشامی دیگر در منطقه علیه امت اسلام و آنهم مردم مقتدر یمن شده اند.

ماموستا جمال کریمی امام جمعه موقت شهرستان بانه در گفتگویی اظهار داشت: آمریکا، انگلیس و سایر همپیمانانش به ویژه سگ هارش رژیم صهیونیستی با غفلت و دو دستگی کشورهای اسلامی از قبله اول مسلمانان نهایت جنایت در منطقه را انجام می دهند، زیرا غفلت مسلمانان از مسئله فلسطین از اهداف شوم استکبار جهانی است، لذا تنها راه مقابله با استکبار و نظام سلطه جهانی حفظ بصیرت و هوشیاری و دوری از غفلت است.

امام جمعه موقت شهرستان بانه به برخورد دوگانه غرب در مبارزه با تروریسم نیز اشاره کرد و تصریح کرد: هرجا که ترور به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی است از آن حمایت می کنند، در مقابل کشتار و نسل کشی قریب به ۳۰ هزار نفر مردم غزه در جنایت هولناک اخیر هیچ واکنشی از سوی حقوق به اصطلاح بشر غربی دیده نشد.

ماموستا کریمی عنوان کرد: بامداد روز جمعه آمریکا و انگلیس بیش از دوازده نقطه از سرزمین یمن را موشک باران نمود که استرالیا، کانادا، هلند و بحرین در حالی در جنایت آمریکا و انگلیس را همراهی کردند که هنوز نسل کشی و بوی خون در کوچه و پس کوچه‌های فلسطین و غزه به اتمام نرسیده است و کوچه‌های غزه مزار شهدای کودکان و زنان بی گناه است.

این عالم اهل سنت متذکر شد: امروز دشمنان قسم خورده اسلام، با تجدید تعهد خائنانه با همپیمانان خود خواستار به راه انداختن خون آشامی دیگر در منطقه علیه امت اسلام و آنهم مردم مقتدر یمن شده اند.

امام جمعه موقت شهرستان بانه تاکید کرد: کشتار مردم غزه، بی احترامی به مقدسات اسلام، تفرقه بین امت های مسلمان، همپیمانی غرب علیه مردم مظلوم فلسطین و یمن و … همه اینها نشان از دشمنی مستکبران با اسلام است، لذا دشمنی با رهبران فلسطین، یمن و یا سایر سران جبهه مقاومت فقط دسیسه ای بیش نمی باشد.

ماموستا کریمی تصدیق کرد: متأسفانه برخی اعراب و دولت‌های به نام اسلامی همچون بحرین در خواب غفلت بوده و به خاطر منافع و اقتدار سلطنت طلبی در مقابل این جنایت کور شده و هیچ گونه اقدامی انجام نداده و حتی آمریکا را در پیاده سازی نقشه های پلید خود علیه اسلام یاری می کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه‌ی وجدانهای بیدار تصدیق می کنند که جنایت گسترده‌ی کشتار کودکان و زنان فلسطینی صورت گرفته است، اما غفلت سران برخی از حکومت های اسلامی در حالی است که کودکان، زنان بی‌گناه فلسطینی در زیر آوار با صدای بلند از ملت اسلام درخواست کمک می نمایند، و با حدیث ثابت شد که «مَنْ أَصْبَحَ لا یَهْتَمُّ بِأُمورِ الْمُسْلمینَ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ» آن‌که صبح کند و دغدغه مسلمانان را نداشته باشد، مسلمان نیست.»

امام جمعه موقت شهرستان بانه بر داشتن گوش شنوا و پاسخ بر ندای مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد و بیان داشت: اینجانب ضمن محکوم کردن حمله به یمن از کشورهای اسلامی تقاضای وحدت و انسجام در حمایت از مردم فلسطین در مقابل جبهه استکبار را دارم زیرا هوشیاری مردم و جبهه مقاومت توطئه های استکبار را خنثی می کند / تقریب

برچسب ها

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن